Představujeme městské domény

15. května 2015

Rádi bychom dnes představili nové doménové koncovky z oblasti měst, velkoměst a světových metropolí, které nabízí zákazníkům a firmám po celém světě jedinečnou příležitost k získání ideálního a zapamatovatelného doménového názvu.

Domény MĚSTA

 

Doména .CITY, doména .TOWN, doména .CENTER

Každý člověk má vztah k městu, ve kterém žije. Tento vztah je vždy zcela individuální, svým způsobem unikátní a ve většině případů kladný. Tuto vazbu mohou využít společnosti a firmy z nejrůznějších oborů, které doménou .city či .town .town ukazují svým zákazníkům, že žijí v tom samém městě a jsou jim poblíž vždy, když je potřeba. Doménové jméno .city je spojeno spíše s informacemi a službami, doména .town evokuje možnosti trávení volného času v podnicích. Doménové jméno .center je pro svůj význam (ve slovinštině centrum) přímo ideální pro nejrůznější akce, události, nákupy a zábavu.

Registrace a informace o cenách domén:

Představujeme domény z oblasti světových měst a metropolí

Tyto nové doménové koncovky, které se vztahují ke konkrétnímu světovému městu, nabízí zákazníkům a firmám po celém světě jedinečnou příležitost k získání ideálního a zapamatovatelného doménového názvu.

Registrace a informace o cenách domén:


Domény .CITY, .TOWN, .CENTER a konkrétní městské domény můžete registrovat také na webových stránkách www.subreg.cz.