Představujeme "foto" domény

18. března 2015

Rádi bychom dnes představili nové doménové koncovky z oblasti fotografie a umění, které nabízí zákazníkům a firmám po celém světě jedinečnou příležitost k získání ideálního a zapamatovatelného doménového názvu.

Domény foto

 

Doména .PHOTOGRAPHY

Anglický výraz .photography je do češtiny překládán jako fotografování. Pořizování snímků je oblíbenou kratochvílí pro mnoho z nás a s rozvojem moderních technologií je pořízení snímku nebo momentky snadnější než kdy dříve. Doména .photography je přímo ideální pro všechny firmy, které podnikají v této oblasti, od profesionálních fotografů po specializovaný obchod s fotografickým vybavením.

Doména .GALLERY

Výraz .gallery (česky galerie) je označení pro výstavu uměleckých fotografií, obrazů a děl. S globálním rozšířením internetu je čím dál více oblíbenější vystavovat své snímky do on-line galerií, které lidé mohou sdílet s přáteli, známými a rodinou. Doména .gallery je na prohlížení fotografií, profesionálních či amatérských, přímo ideální!

Doména .PHOTOS

Doména .photos (v překladu fotografie) je svým jednoznačným významem předurčena pro webové stránky, které se věnují fotografii, od profesionálních fotografů a fotografických studií po momentky sdílené na sociálních sítích. Sdílení fotografií nebylo jednodušší!

Doména .PHOTO

Doména .photo (česky fotografie) přímo vybízí k vystavování a prezentaci snímků na webových stránkách. Podělte se o ty nejkvalitnější snímky se svými potenciálními i stávajícími zákazníky, sdílejte fotografie z dovolené se svou rodinou a podělte se o fotografie ze společné akce se svými přáteli.

Doména .CAMERA

Doména .camera znamená v překladu "kamera", ale tento anglický výraz také označuje fotoaparát. Doménové jméno .camera je přímo ideální pro specializovaný obchod s kvalitním fotografickým vybavením a příslušenstvím. Ukažte Vašim zákazníkům, že jste v této oblasti opravdový profík!

Registrace a informace o cenách domén:


Domény .PHOTOGRAPHY, .GALLERY, .PHOTOS, .PHOTO a .CAMERA můžete registrovat také na webových stránkách www.subreg.cz.