Představujeme ideální domény pro novinky a aktuality

19. června 2015

Rádi bychom dnes představili nové doménové koncovky z oblasti novinek a aktualit, které nabízí zákazníkům po celém světě jedinečnou příležitost k získání ideálního a zapamatovatelného doménového názvu.

News & Today

 

Doména .NEWS

Anglický výraz .news již není třeba příliš představovat. Tento mezinárodně známý pojem směřuje uživatele na dané webové stránky, které se týkají novinek ve kterékoli oblasti. Díky své univerzálnost a jasnému významu je vhodný pro jakékoli zaměření webu, blogu či diskuzního fóra. Využijte nyní i Vy jednoduchosti domény .news!

Doména .TODAY

Pojem .today je označení pro cokoli, co se děje právě DNES a je tedy naprosto perfektní pro webové stránky, které nabízí svým zákazníkům a čtenářům informace o aktuálním dění a denní aktuality. Doména .today je díky svému univerzálnímu a zároveň jasnému významu pro Vaše stránky jako dělaná!

Doména .TIPS

Doména .tips je svým názvem předurčena webům, blogům či diskuzním fórům, které informují své čtenáře a zákazníky o aktuálních tipech z nejrůznějších oblastí, ať se již jedná o tipy z oblasti cestování, vaření či zajímavé internetové stránky. Díky své univerzálnosti a mezinárodnímu významu je doménové jméno .tips vhodné opravdu pro každého!

Doména .JETZT

Německý výraz .jetzt se do češtiny překládá jako "nyní, teď". Doména .jetzt je tedy svým názvem ideální pro weby a blogy, které se zaměřují na ty nejčerstvější zprávy z jakýchkoli oblastí. Nabídněte i Vy prostřednictvím doménového jména .jetzt svým čtenářům, zákazníkům a příznivcům přehled o aktuálním dění!

Registrace a informace o cenách domén:


Domény .NEWS, .TODAY, .TIPS, .JETZT můžete registrovat také na webových stránkách www.subreg.cz.