.LGBT Domény s téměř 90% slevou

10. června 2016

Měsíc červen je vyhlášen komunitou LGBT jako Pride Month. Nyní nabízíme registraci domény .LGBT, což je zkratka označení (Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) za výhodnou cenu.
Vlastnictvím domény .lgbt se stanete součástí této komunity a můžete dát najevo její podporu.

Registrace domény .LGBT


Domény .LGBT registrujte na webových stránkách www.subreg.cz.

NOW, THEREFORE, I, BARACK OBAMA, President of the United States of America, by virtue of the authority vested in me by the Constitution and the laws of the United States, do hereby proclaim June 2016 as Lesbian, Gay, Bisexual, and Transgender Pride Month. I call upon the people of the United States to eliminate prejudice everywhere it exists, and to celebrate the great diversity of the American people.
Presidential Proclamation - LGBT Pride Month, 2016.

 

Jak SLEVOVÝ KÓD využít

  1. Pokud nemáte účet na SUBREG.cz, vytvořte si jej.
  2. Po přihlášení na účet, zvolte v MENU - Domény -> Nová objednávka.
  3. Zadejte název domény, kterou chcete registrovat, včetně koncovky ".lgbt" a nebo koncovku vyberte v seznamu.
  4. Pokud bude doména volná, nabídne Vám systém registraci.
  5. Vyplňte všechny požadované (povinné) údaje a na konci formuláře vložte "Kupón:" a zvolte tlačítko "Uplatnit". Bude Vám nastavena nová cena.
  6. Vyberte rovněž způsob platby. Pokud chcete doménu hned zaregistrovat, zvolte platbu kartou, nová cena bude po volbě tlačítka "Další" samozřejmě přepočítána. Druhou možností je volba platby z kreditu, pokud jej máte k dispozici dobitý.

 

Podmínky AKCE:
Veškeré akce platí pro registraci nové domény na 1. rok. Druhý a další rok je za standardní, nezlevněnou cenu. Akční ceny se nevztahují na Premium domény.
Pokud jsou uvedené ceny v Kč, jedná se o orientační cenu. Finální cena je vždy platná v době objednávky a je počítána aktuálním kurzem České koruny/měna domény.
Kód je platný pouze do 29. 6. 2016. Společnost Gransy s.r.o. může platnost kódů kdykoliv ukončit.