Doména .STORAGE

23. října 2017

Doména .STORAGE zažívá obnovené spuštění. Doménu získala v aukci společnost Self Storage Company LLC, za kterou stojí společnost provozující statisíce skladovacích boxů po celých Spojených státech. Extra Space Storage Inc. nabízí skladové kóje, které možná znáte z TV pořadu "Válka skladů". Doména se začala prodávat v přednostní fázi v listopadu 2016, kdy ještě následovala nabídka pro zájemce ze skladovacího průmyslu. Celkem bylo však zaregistrováno méně než 800 domén.
O doménu tak projevila zájem společnost XYZ.com (Generation.XYZ LLC), která ji v květnu 2017 převzala a nyní opět doménu .STORAGE spouští.

Doména .STORAGE

 

Společnost Gransy prostřednictvím projektu novékoncovky.cz nebo registračního portálu subreg.cz nabízí všem zájemcům novou doménu .STORAGE za výhodnou cenu díky přímé akreditaci této koncovky.

Registrační fáze


Sunrise, majítelé OZ - Trademark Clearinghouse (TMCH)

7. listopadu – 28. listopadu
Pouze pro držitele OZ uvedených v databázi TMCH. Cena 890 USD + poplatek 1.500 USD.

Landrush fáze

28. listopadu – 5. prosince
Během této fáze lze doménu .storage registrovat za zvýšený poplatek 750 USD - 55.000 USD. Levnější cena platí pro poslední den fáze. V případě zájmu nás kontaktujte!

Volná registrace / General Availability

od 5. prosince 2017 od 79 USD
Volná registrace domény .STORAGE pro všechny zájemce na bázi "First Come First Serve (FCFS)".
Všechny nové domény můžete registrovat také na webových stránkách www.subreg.cz.

 

 

Premium domény

Každý registr si definuje vlastní seznam prémiových domén. Tyto domény je možné získat za zvýšenou cenu, kterou sdělíme na požádání. Každoroční obnovovací poplatek je nutno hradit ve stejné výši jako je cena registrace.
V případě objednání domény .blog před spuštěním volné registrace a objednaná doména bude vyhodnocena jako prémiová, nebude možné objednávku zrealizovat.

Důležité informace
* Ceny v Kč jsou orientační a jsou vždy přepočítávány aktuální kurzem v den objednávky.
Pokud není uvedeno, ceny jsou bez DPH.