Doména .zone

REGISTRACE NOVÉ TLD

.zone domény

www.
.zone
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Slovo "zóna" (v angličtině ZONE) je obecné a může být použito v různých oblastech zájmů, např. filmy, hudba, sport, koníčky, fanouškovské stránky. Doména .zone je ideální pro všechny stránky, které touží být go-to zdroj v rámci jejich odvětví nebo specializovaných oborech. Můžete vytvořit jedinečný název třeba pro svůj blog, který zajišťuje, aby ti, kteří hledají více informací na toto téma, našli právě Vás. Doménové jméno .zone Vám svou jedinečností pomůže přilákat nové čtenáře a udržet ty stávající, aby se vraceli. Doména .zone je ideální pro všechny stránky, které touží být go-to zdroj v rámci jejich odvětví nebo specializovaných oborech, např. it.zone, nakupy.zone, filmy.zone nebo fotbal.zone. Každý aspekt života potřebuje svůj speciální prostor, vyberte si i Vy svoji ZONE!
Registrací domény .zone získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .zone!

Informace o doméně .zone
Cena registrace 658 Kč  (796 Kč s DPH)
Jméno žadatele Outer Falls, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .ZONE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .zone jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén