Doména .xyz

REGISTRACE NOVÉ TLD

.xyz domény

www.
.xyz
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Písmena XYZ jsou na konci většiny abeced na světě a jsou tedy velmi dobře zapamatovatelná. Díky této jedinečné koncovce xyz budete moci vytvořit nezapomenutelné a živé doménové jméno, kam se budou návštěvníci rádi a často vracet. S tolika zaregistrovanými koncovkami .com může nalezení správného doménového jména pro Váš web často trvat několik hodin, ne-li dny nebo týdny. Doména xyz může být jednoduchým řešením této situace, pro svoji univerzálnost je vhodná pro firmy z nejrůznějších oblastí a odvětví, např. nazevfirmy.xyz, superzajezdy.xyz, yoga.xyz nebo poradenstvi.xyz. Využijte i Vy jednoduché, avšak účinné kombincae XYZ pro své webové stránky!
Registrací domény .xyz získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .xyz!

Informace o doméně .xyz
Cena registrace 23 Kč  (28 Kč s DPH)
Jméno žadatele XYZ.COM LLC
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .XYZ nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .xyz jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén