Doména .works

REGISTRACE NOVÉ TLD

.works domény

www.
.works
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pojem works se do češtiny může překládat jako závody, podnik nebo továrna, v angličtině se také používá ve spojitosti s prací a zaměstnáním. Doménové jméno WORKS je díky svému jasnému zaměření ideální jako webová vizitka pro společnosti, podniky a firmy z nejrůznějších oborů, např. nazevfirmy.works, automobile.works, electronic.works. Doména .works je také perfektní pro národní i mezinárodní společnosti, které se zabývají personálními činnostmi a zprostředkováním nového zaměstnání pro zájemce či pro konkrétní společnost, např. zamestnani.works, personalniagentura.works nebo novaprace.works. Doména .works je vhodné i pro internetové portály, které se zabývají nabídkou a poptávkou na trhu práce, např. volnamista.works, praha.works. Ukažte doménou WORKS svým zákazníků, že jste profesionál ve svém oboru!
Registrací domény .works získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .works!

Informace o doméně .works
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Little Dynamite, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .WORKS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .works jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén