Doména .website

REGISTRACE NOVÉ TLD

.website domény

www.
.website
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Webová stránka (v angličtině website) tvoří internet. S webovými stránkami pracujeme denně, ať v zaměstnání / podnikání nebo v souvislosti s volným časem a zábavou. Prakticky vše co existuje on-line lze na internetu najít, samotný pojem WEBSITE je znám mezi uživateli internetu po celém světě. Vzhledem k tomu, že výraz website odkazuje na jakoukoli webovou stránku, je to skvělá volba pro nejrůznější obsah a všemožná zaměření webu a může být použita namísto známé generické doménové koncovky .com. Zdůrazněte a odlište svoje stránky doménovým jménem WEBSITE, např. jmenoprijmeni.website, nazevfirmy.website, diskuzniforum.website nebo oborpodnikani.website. Odkažte svým název návštěvníky přímo na Vaše website!
Registrací domény .website získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .website!

Informace o doméně .website
Cena registrace 482 Kč  (583 Kč s DPH)
Jméno žadatele DotWebsite Inc. (Radix/Directi)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .WEBSITE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .website jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén