Doména .vision

REGISTRACE NOVÉ TLD

.vision domény

www.
.vision
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Vize (anglicky vision) je velmi silná zbraň a pro mnohé podnikatele je také motorem, který pohání jejich business. V 70. a 80. letech 20. století poháněla vision také zakladatele společnosti Microsoft Billa Gatese a zakladatele společnosti Apple Stevea Jobse a je velkou otázkou, jak by svět 21. století vypadal, kdyby tito dva nadaní myslitelé a vizionáři své nápady nikdy nerealizovali. Doménové jméno VISION je pro svůj jednoznačný význam přímo ideální pro společnosti, firmy, podnikatele i fyzické osoby, které se o své vize chtějí podělit se světem, např. jmenoprijmeni.vision, budoucnost.vision, vynalezy.vision, svet2050.vision, lideazeme.vision, jaktobude.vision. Podělte se o své vize na doméně VISION!
Registrací domény .vision získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .vision!

Informace o doméně .vision
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Koko Station, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .VISION nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .vision jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén