Doména .training

REGISTRACE NOVÉ TLD

.training domény

www.
.training
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pod pojmem trénink (v angličtině training) si můžeme představit fyzicky i psychicky náročnou činnost, která vede ke zlepšení trénované činnosti. Doménové jméno TRAINING je díky svému neutrálnímu a přesto jasnému významu perfektní pro společnosti, které jsou činné v oblasti vzdělávání, firemního vzdělávání a poskytování kurzů, např. education.training, firemnivzdelavani.training nebo jazyky.training. Doména .training je také vhodná pro firmy, které se zabývají tréninkem v oblasti sportu, např. posilovnapraha.training, sport.training, fitness.training nebo vyziva.training. Nová koncovka .training je přímo ideální pro nejrůznější internetové diskuze, blogy a fóra, kde si čtenáři mohou předávat novinky, zajímavé informace i tipy v oblasti tréninku, např. super.training, kulturistika.training nebo tipy.training. Ukažte i Vy doménou TRAINING, že své klienty a čtenáře dokážete opravdu vytrénovat!
Registrací domény .training získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .training!

Informace o doméně .training
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Wild Willow, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .TRAINING nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .training jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén