Doména .trade

REGISTRACE NOVÉ TLD

.trade domény

www.
.trade
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Směnný obchod (anglicky trade) tvoří jedno z největších odvětví celosvětového průmyslu. Pod celosvětově známým pojmem TRADE si také můžeme představit řemeslo, profesi či branži. U průmyslových a rozvinutých zemí hraje obchod důležitou roli v rámci hrubého domácího produktu země. Doménové jméno .trade je univerzální, jednoduché a má jasný význam, je tedy naprosto ideální pro společnosti a firmy, které se pohybují v oblasti obchodu, např. nazevfirmy.trade, international.trade, electronics.trade, production.trade. Doména .trade je také vhodná pro internetové diskuze a blogy, které se tématikou trade zabývají a návštěvníci si mohou předávat tipy, např. best.trade, ceskefirmy.trade. Vytvořte i Vy univerzální a specializovaný on-line domov pro odvětví TRADE!
Registrací domény .trade získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .trade!

Informace o doméně .trade
Cena registrace 340 Kč  (411 Kč s DPH)
Jméno žadatele Elite Registry Limited (Famous Four Media)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .TRADE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .trade jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén