Doména .top

REGISTRACE NOVÉ TLD

.top domény

www.
.top
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Zaregistrujte si svoji novou doménu .top a získejte svůj nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Doménu .top může nyní registrovat každý zájemce o volný název. Protože je název doménového jména jedinečný, ten kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .top jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky. Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .top!

Informace o doméně .top
Cena registrace 208 Kč  (251 Kč s DPH)
Jméno žadatele Jiangsu Bangning Science & Technology Co.,Ltd.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Registr .TOP publikoval seznam prémium domén [09-2016]
Dáváme k dispozici ke stažení seznam 522k+, který registr .TOP definoval jako prémiové názvy. Včetně orientačních cen. Registrace je za prémium cenu, prodloužení následující rok za již běžnou cenu RENEW.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén