Doména .today

REGISTRACE NOVÉ TLD

.today domény

www.
.today
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz today (v češtině přeloženo jako "dnes") je nejčastěji používán ve smyslu aktuálních informací, které se vztahují „ke dnešku“, jsou tedy čerstvé a nejsou v žádném případě zastaralé. Doménové jméno TODAY je pro svou snadnou zapamatovatelnost a jednoznačný význam ideální pro webové stránky blogů, firem nebo fór, zejména v oblastech, které vyžadují konstantně aktualizované today informace, jakými jsou technologie, zpravodajství a aktuality, nové trendy a témata nebo denní speciální nabídky pro zákazníky, např. slevy.today, technologie.today, sport.today či novinky.today.
Ukažte svou doménou TODAY, že jste neustále a vždy aktuální!
Registrací domény .today získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .today!

Informace o doméně .today
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Pearl Woods, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .TODAY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .today jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén