Doména .tips

REGISTRACE NOVÉ TLD

.tips domény

www.
.tips
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Máte specifické, odborné, užitečné znalosti nebo informace, o které se chcete podělit s ostatními? Doménové jméno .tips je pro vás ideálním řešením, už jeho název odkazuje na webové stránky, které budou obsahovat tipy a triky z nejrůznějších oblastí – sport, doporučení dobré restaurace, auta, výrobku nebo služby, jako např. gurman.tips, jaksetodela.tips, hotely.tips, dovolena.tips či třeba sportovnivybaveni.tips. Doména TIPS je také velmi dobře využitelná jako doplněk webových stránek firem, kde mohou svým zákazníkům představit zajímavé tipy na své produkty či služby, nebo jako rozšíření nejrůznějších fór a blogů, které mají jejich čtenáři již v podvědomí, tato doména je velmi jednoduchá a snadná na zapamatování. Pomozte čtenářům prostřednictvím domény .tips nalézt relevantní informace, dobrých tipů není nikdy dost! Registrací domény .tips získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .tips!

Informace o doméně .tips
Cena registrace 340 Kč  (411 Kč s DPH)
Jméno žadatele Corn Willow, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .TIPS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .tips jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén