Doména .technology

REGISTRACE NOVÉ TLD

.technology domény

www.
.technology
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Technologie (anglicky technology), setkáme se také s pojmem inovace, provádějí lidstvo už do počátku jeho existence. Lidé v sobě mají vnitřní zápal pro vytváření, učení a především zlepšování svých výtvorů. Oddanost výrobkům, které používáme (technologie), je to, co nás pohání neustále kupředu a rozšiřuje hranice našich možností a schopností. Bez moderních technologií bychom si svůj život neodkázali představit – ať se jedná o technologie, které nám usnadňují život, či technologie, které jsou tvořeny a vyvíjeny pro zábavu a volný čas. Za jednu z největších technologií 20. a 21.století bezpochyby považujeme Internet. Doména TECHNOLOGY naprosto jasně vystihuje zaměření Vašich webových stránek, jako např. nejnovejsi.technology, pc.technology, mobil.technology nebo moderni.technology, díky svému zaměření je velmi dobře zapamatovatelná, ať již provozujete e-shop či hobby stránky. Vždy inovativní: to je doména .technology. Registrací domény .technology získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .technology!

Informace o doméně .technology
Cena registrace 181 Kč  (219 Kč s DPH)
Jméno žadatele Auburn Falls (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .TECHNOLOGY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .technology jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén