Doména .systems

REGISTRACE NOVÉ TLD

.systems domény

www.
.systems
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Systémy (v angličtině systems) potkáváme kolem nás každý den. Nemusí se vždy jednat o systém spojený s výpočetní technologií, ale i např. systém dopravy, systém číslování budov nebo systém hodnocení. Díky počítačovým a jiným výpočetním systémům se můžeme v okamžiku propojit s nejrůznějšími technologiemi, lidmi a firmami. Doménové jméno SYSTEMS je díky svému jasnému a jednoznačnému významu ideální pro systémové administrátory, IT odborníky a zájmové stránky komunit, které se o technologie zajímají, např. technologie.systems, it.systems či jmenofirmy.systems. Ukažte i Vy svou doménou, že jste odborníky v oblasti SYSTEMS!
Registrací domény .systems získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .systems!

Informace o doméně .systems
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Dash Cypress, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SYSTEMS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .systems jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén