Doména .support

REGISTRACE NOVÉ TLD

.support domény

www.
.support
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Podpora (v angličtině support), především ta zákaznická, je základním faktorem úspěchu v podnikání jakékoli společnosti, nadnárodní korporace či menší firmy. Pokud je totiž o zákazníky dobře postaráno, rádi se vracejí. Doménovým jménem SUPPORT dáváte najevo, že v tom své klienty nenecháte, ať již z hlediska dalších informací či technických záležitostí. Doména .support je také vhodná při provozování tématických blogů a stránek, které radí svým návštěvníkům v nejrůznějších oblastech. Výraz support je známý v globálním měřítku a díky svému jasnému významu může být použit v jakékoli oblasti, např. it.support, jmenofirmy.support či hobby.support. Ukažte i Vy, že Váš SUPPORT je na jedničku!
Registrací domény .support získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .support!

Informace o doméně .support
Cena registrace 459 Kč  (556 Kč s DPH)
Jméno žadatele Grand Orchard, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SUPPORT nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .support jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén