Doména .solutions

REGISTRACE NOVÉ TLD

.solutions domény

www.
.solutions
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Jedním z nejčastějších důvodů využívání internetu jeho uživateli je hledání řešení (anglicky solutions) a odpovědí na nejrůznější otázky a problémy. Doménové jméno SOLUTIONS je ideální v oblasti služeb, především pro konzultanty, analytiky, vývojáře, providery, firmy z oblasti technologií, logistiky, ale i vzdělávání nebo tutoriály a blogy, které jsou zaměřeny na solutions pro své čtenáře v podobě nejrůznějších tipů, triků a návodů. Ukažte i Vy výběrem této vhodné domény SOLUTIONS Vašim zákazníkům, že pro ně máte jen ta nejvhodnější řešení, např. vypocetnitechnologie.solutions, logistika.solutions či informacnisystemy.solutions.
Registrací domény .solutions získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .solutions!

Informace o doméně .solutions
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Silver Cover, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SOLUTIONS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .solutions jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén