Doména .software

REGISTRACE NOVÉ TLD

.software domény

www.
.software
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Počítačový software datuje svou historii až do roku 1940, a od té doby si vydobyl své místo v životě mnoha lidí po celém světě. Software denně používají miliony lidí, ať již se jedná o pracovní programy nebo zábavu a volný čas. Doménové jméno SOFTWARE je díky svému jasnému významu a rozšířenosti ideální pro firmy, které podnikají v oblasti vývoje či prodeje počítačových programů a ovladačů, např. nazevfirmy.software, nejnovejsi,soiftware či prodej.software. Doména software je také ideální pro nejrůznější diskuze na internetu v rámci blogů, chatů či diskuzních fór, např. pc.software, nejlepsi.software nebo upravyfotografii.software. Ukažte i Vy doménou SOFTWARE, že jste odborníky v této oblasti!
Registrací domény .software získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .software!

Informace o doméně .software
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Over Birch, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SOFTWARE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .software jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén