Doména .singles

REGISTRACE NOVÉ TLD

.singles domény

www.
.singles
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Svobodní lidé (v angličtině singles) se díky globálnímu rozšíření internetu mohou seznámit snadněji a rychleji. Podle studie, kterou uveřejnila společnost Match.com v roce 2010, se prostřednictvím internetové seznamky seznámilo téměř 20% manželských párů, v roce 2008 Spojené státy generovaly příjem z online seznamky ve výši 957.000.000 dolarů. Doménové jméno SINGLES je pro svůj jednoznačný význam tedy přímo předurčeno pro seznamovací portály, např. hledamlasku.singles, seznamka.singles, flirt.singles či vaznaseznameni.singles. Doména .singles je také vhodná pro webové stránky, které se seznamováním zabývají, např. seznameni-tipy.singles, jaksbalitholku.singles nebo jaknamuze.singles. Ukažte s doménou SINGLES svým klientům a návštěvníkům, že jsou na té správné adrese!
Registrací domény .singles získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .singles!

Informace o doméně .singles
Cena registrace 658 Kč  (796 Kč s DPH)
Jméno žadatele Fern Madison, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SINGLES nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .singles jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén