Doména .shoes

REGISTRACE NOVÉ TLD

.shoes domény

www.
.shoes
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Obuv (anglicky shoes) je nedílná součást oděvu pro mnoho lidí, především v rozvinutých zemích. Již do roku 3300 let př.n.l. se datuje nález pračlověka Ötziho, který na sobě měl boty vyrobené ze tří druhů kůže, lýka a byly vycpané slámou. Od té doby se shoes o mnoho změnily, jejich potřeba se ale naopak vzrůstá. Doménové jméno SHOES je díky svému jasnému a jednoznačnému významu perfektní pro firmy, které podnikají v obuvnickém průmyslu, např. nazevfirmy.shoes, czech.shoes, tanec.shoes, deti.shoes. Doména .shoes je také vhodná pro webové stránky, na kterých mohou příznivci shoes sdílet tipy a nejnovější trendy, např. leto2015.shoes, vysokepodpatky.shoes, nejnovejsi.shoes, tipy.shoes. Přivítejte milovníky bot na své nové doméně SHOES!
Registrací domény .shoes získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .shoes!

Informace o doméně .shoes
Cena registrace 990 Kč  (1197 Kč s DPH)
Jméno žadatele Binky Galley, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SHOES nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .shoes jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén