Doména .sexy

REGISTRACE NOVÉ TLD

.sexy domény

www.
.sexy
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Sexy mohou být nejen lidé, ale třeba i nové technologie, auta, motorky, oblečení, móda, nebo i firma, která tím ukazuje svoji originalitu. Doména SEXY je pro vaše webové stránky ideální, ať již provozujete e-shop s nejnovějšími módními trendy, chcete si založit seznamku, chcete s ostatními sdílet tipy a triky na to, jak být sexy, nebo se chcete ukázat světu v celé své kráse. Doménové jméno .sexy přesně a jasně vyjadřuje, že se její návštěvníci mohou připravit na něco extra, např. jmenoprijmeni.sexy, seznamka.sexy, modnitrendy.sexy nebo budproste.sexy. Buďte jiní. Buďte sví. Buďte SEXY!
Registrací domény .sexy získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .sexy!

Informace o doméně .sexy
Cena registrace 227 Kč  (274 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .SEXY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .sexy jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén