Doména .report

REGISTRACE NOVÉ TLD

.report domény

www.
.report
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Díky pokrokům v oblasti technologií hraje internet důležitou roli při předávání důležitých informací (anglicky report). Doménové jméno REPORT je ideální pro společnosti, které jsou činné v oblasti vztahů s veřejností či reklamou, a které vydávají nejnovější poznatky v jakékoli oblasti, např. medicina.report, politika.report či novezpravy.report. Doména .report je perfektní také pro nejrůznější blogy a internetové diskuze, kde si mohou lidé předávat recenze i důležité informace ohledně výrobků či služeb, např. restauracepraha.report, pcgames.report nebo nejlepsiobchody.report. Ukažte i Vy svojí doménou REPORT svým zákazníkům, že jsou na správném místě!
Registrací domény .report získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .report!

Informace o doméně .report
Cena registrace 439 Kč  (531 Kč s DPH)
Jméno žadatele Binky Glen, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .REPORT nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .report jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén