Doména .pub

REGISTRACE NOVÉ TLD

.pub domény

www.
.pub
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Hospoda (v angličtině pub) představuje pro mnoho lidí příjemný způsob trávení volného času či místo, kde se setkávají se známými a přáteli. Pojem PUB je mezinárodní a známý po celém světě, doménové jméno .pub je pro svou jednoduchost a jednoznačné zaměření vhodné pro firmy, které jsou činné v gastronomickém oboru a provozují restaurační zařízení, např. ujindricha.pub, irsko.pub, traditional.pub, czech.pub. Doména .pub je také vhodná pro internetová fóra a diskuze, kde si návštěvníci mohou předávat tipy na kvalitní hospody a restaurace, např. nejlepsi.pub, levna.pub, prague.pub. Ukažte i Vy doménou PUB Vašim zákazníkům, že jsou na správné adrese!
Registrací domény .pub získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .pub!

Informace o doméně .pub
Cena registrace 681 Kč  (824 Kč s DPH)
Jméno žadatele United TLD Holdco Ltd.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .PUB nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .pub jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén