Doména .pictures

REGISTRACE NOVÉ TLD

.pictures domény

www.
.pictures
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz pictures v češtině označuje nejen obrazy a obrázky, ale také fotografie. Lidé využívali obrazy již odedávna, ať se jednalo o jeskynní malby, zachycení historických událostí nebo vyobrazení šlechtických rodů a panovníků. Pictures jsou stále velmi populární v nejrůznějších formách, a doménové jméno PICTURES je perfektní pro firmy z uměleckých oborů, např. profesionalnigrafika.pictures, umeleckyfotograf.pictures nebo onlinegalerie.pictures. Díky svému jasnému významu a jednoduchosti je doména .pictures vhodná i pro internetové vystavení Vašich fotografií, dovolena2010.pictures, rodinnaoslava.pictures nebo promoce2008.pictures. Sdílejte nyní i Vy své PICTURES a ukažte svým klientům, že jsou na správné adrese!
Registrací domény .pictures získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .pictures!

Informace o doméně .pictures
Cena registrace 295 Kč  (357 Kč s DPH)
Jméno žadatele Foggy Sky, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .PICTURES nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .pictures jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén