Doména .photos

REGISTRACE NOVÉ TLD

.photos domény

www.
.photos
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pořizování fotografií (v angličtině photos) bylo velmi oblíbené již od prvního vynalezení fotoaparátu. S příchodem mobilních telefonů, které v sobě mají intergovaný fotoaparát, je pořízení photos velmi snadné a časově nenáročné. PHOTOS tak unikátním způsobem dokáží uchovat jakýkoli okamžik a tím ho uzamknout v čase navždy. Zpřístupněním internetu široké veřejnosti lidé sdílejí své .photos především prostřednictvím sociálních sítí, denně jsou sdíleny miliardy fotografií a jsou součástí našeho každodenního života. Doménové jméno PHOTOS je ideální pro web, který se věnuje fotografiím, fotografování nebo pro profesionálního fotografa či fotoateliéry, např. jmenoprijmeni.photos, atelier.photos nebo novinky.photos.
Registrací domény .photos získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .photos!

Informace o doméně .photos
Cena registrace 431 Kč  (522 Kč s DPH)
Jméno žadatele Sea Corner, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .PHOTOS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .photos jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén