Doména .photography

REGISTRACE NOVÉ TLD

.photography domény

www.
.photography
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Fotografování (v angličtině photography) bylo ještě z počátku 21.století vyhrazeno pro speciální příležitosti - rodinné, sváteční nebo školní fotografie. S postupem času se fotoaparáty zdokonalovaly a staly se tak nedílnou součástí našeho života. Díky pokroku v mobilních technologiích jsou nyní fotoaparáty umístěné v telefonech a pořídit, upravovat a sdílet momentku s ostatními je velmi jednoduché a rychlé. Denně je na sociální síť Facebook umisťováno prostřednictvím uživatelů několik milionů nových fotek. I přes oblibu „selfie“ a rychlých snímků vykonávají toto řemeslo i opravdoví profesionálové, od foto dokumentaristů po fotografování portrétů a slavnostních události. Doména .photography pomůže těmto profesionálům lépe zviditelnit nabízené služby, např. jmenoprijmeni.photography, svatby.photography či pardubice.photography. .Photography je také ideální adresou pro internetové stránky, kde se mohou potkávat nadšenci fotografického umění a sdílet tipy, novinky i svá díla, např. umelecke.photography, zabava.photography, fanklub.photography. Registrací domény .photography získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .photography!

Informace o doméně .photography
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Sugar Glen, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .PHOTOGRAPHY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .photography jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén