Doména .photo

REGISTRACE NOVÉ TLD

.photo domény

www.
.photo
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Od sociálních médií po renomovaná světová muzea, fotografie (anglicky photo) se stala součástí moderního života, ať už dokumentujeme své každodenní činnosti nebo práci na tvůrčím projektu. V rámci internetu je možné dosáhnout celosvětového publika, profesionální fotografové a amatéři mohou sdílet své photo on-line a podělit se o ně se svými zákazníky a fanoušky. Doménové jméno PHOTO je ideální pro fotografická studia, umělecké a profesionální fotografy nebo nadšence v tomto oboru, např. jmenoprijmeni.photo, umelec.photo nebo diskuzniforum.photo. Nasměrujte i Vy s jasnou doménou PHOTO zákazníky na svůj web!
Registrací domény .photo získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .photo!

Informace o doméně .photo
Cena registrace 231 Kč  (279 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .PHOTO nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .photo jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén