Doména .onl

REGISTRACE NOVÉ TLD

.onl domény

www.
.onl
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Ačkoli je pojem onl nejednoznačný, může být chápán jako zkratka známějšího výrazu "on-line". Vzhledem k jeho univerzálnosti a velmi dobré zapamatovatelnosti je doménové jméno .ONL vhodné pro všechny firmy, společnosti, organizace, podnikatele i volnočasové webové stránky. Uvítejte prostřednictvím domény .onl své zákazníky na Vašem originálním webu, např. vyhodnenakupy.onl, poradenstvi.onl, nazevfirmy.onl nebo parfemy.onl. Doména .onl je ideální pro sdružování a sdílení informací, zkušeností a tipů, např. tipy.onl, kadernictvipraha.onl nebo vareni.onl. Buďte nyní
online s doménou ONL i Vy!
Registrací domény .onl získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .onl!

Informace o doméně .onl
Cena registrace 369 Kč  (447 Kč s DPH)
Jméno žadatele I-REGISTRY Ltd., Niederlassung Deutschland
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .ONL nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .onl jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén