Doména .menu

REGISTRACE NOVÉ TLD

.menu domény

www.
.menu
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Výraz menu v českém jazyce téměř zdomácněl. Může označovat výběr pokrmů a nápojů v restauracích i přehledný obsah webových stránek. MENU je tedy téměř synonymem možností výběru v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Doménové jméno .menu je naprosto ideální pro podniky a firmy, které podnikají v oboru potravinářství a pohostinství, tedy pro restaurace, hospody či cateringové společnosti. Pozvěte své zákazníky na své webové stránky, které mají díky doméně .menu velmi jasný obsah, např. restaurace.menu, hospodanapalouku.menu nebo ceskycatering.menu. Doména .menu je také vhodná pro diskuzní fóra nebo blogy, které se dotýkají tématu potravin, vaření a kulinářských specialit, jejichž autoři a čtenáři se mohou pochlubit svými nevšedními výtvory. Otevřete i Vy zákazníkům své MENU!
Registrací domény .menu získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .menu!

Informace o doméně .menu
Cena registrace 772 Kč  (934 Kč s DPH)
Jméno žadatele Wedding TLD2, LLC (What Box?)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .MENU nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .menu jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén