Doména .media

REGISTRACE NOVÉ TLD

.media domény

www.
.media
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Média (anglicky media) rozšířila svůj vliv a působení s globálním zpřístupněním internetu, především v oblasti sociálních sítí, jako např. Facebook či Twitter. I přesto mají tradiční média - noviny, časopisy, rozhlas a televize ve společnosti své místo. Doménové jméno MEDIA je ideální pro společnosti, které jsou činné v oblasti public relations, tedy vztahů s veřejností, v oblasti marketingu nebo se angažují přímo v médiích. Vzhledem k univerzálnosti pojmu domény .media se tato koncovka hodí pro menší firmy i nadnárodní společnosti, jako např. nazevfirmy.media, nakladatelstvi.media či marketing.media. Doména .media může být také skvělým rozšířením medií v online podobě, např. jmenocasopisu.media nebo online.media. Přivítejte i Vy své čtenáře a návštěvníky ve světě MEDIA!
Registrací domény .media získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .media!

Informace o doméně .media
Cena registrace 692 Kč  (838 Kč s DPH)
Jméno žadatele Grand Glen, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .MEDIA nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .media jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén