Doména .marketing

REGISTRACE NOVÉ TLD

.marketing domény

www.
.marketing
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Od sociální mediální kampaně pro tisk reklamy, dobrý marketing je klíčem k dosažení úspěchu a stálých zákazníků. Marketing je základním stavebním kamenem jakékoli společnosti, která svým zákazníkům nabízí skvělé služby a výborné produkty. Vzhledem ke globálnímu rozšíření pojmu MARKETING je doménové jméno .marketing vhodné pro menší firmy či nadnárodní koncerny, které podnikají v oblasti vztahů s veřejností (PR) či v oblasti reklamy, např. kvalitni.marketing, nejlepsi.marketing či nazevfirmy.marketing. Doména .marketing je také vhodná pro internetová diskuzní fóra a diskuze, v rámci kterých mohou její návštěvníci navzájem sdílet své zkušenosti, tipy i novinky v oblasti marketing. Ukažte doménou MARKETING, že právě Vy jste tím odborníkem, kterého Vaši klienti hledají!
Registrací domény .marketing získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .marketing!

Informace o doméně .marketing
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Fern Pass, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .MARKETING nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .marketing jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén