Doména .market

REGISTRACE NOVÉ TLD

.market domény

www.
.market
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický pojem market je v České republice velmi dobře známý především v souvislosti s nakupováním v hypermarketech a supermarketech. Doméno jméno MARKET je díky svému jasnému významu ideální pro společnosti, které se zabývají obchodem a především prodejem, např. elektronika.market, obleceni.market knihy.market. Doména .market je také vhodná pro diskuzní fóra a blogy, které jsou zaměřeny na hodnocení služeb a kvality zboží, např. nejlepsi.market, top.market, kde si mohou předávat čtenáři nejrůznější tipy na oblíbený market a doporučit ho. Pozvěte pomocí domény MARKET nové i stávající zákazníky do svého online obchodu!
Registrací domény .market získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .market!

Informace o doméně .market
Cena registrace 666 Kč  (805 Kč s DPH)
Jméno žadatele Victor Way, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .MARKET nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .market jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén