Doména .management

REGISTRACE NOVÉ TLD

.management domény

www.
.management
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický pojem management v češtině označuje řízení podniku nebo firmy. Každá společnost, která chce být úspěšná, dobře růst a mít stále víc spokojených zákazníků, potřebuje především kvalitní management. Doménové jméno MANAGEMENT je díky svému jednoznačnému zaměření a jednoduchosti ideální pro firmy, které se zabývají řízením společností na profesionální úrovni, např. v oblastech krizového řízení podniku. Přivítejte své klienty na svých originálních webových stránkách, např. krizovy.management, firemni.management, profesionalni.management. Doména .management je také perfektní pro online populárně-naučné články, např. jakna.management, snadny.management, tipy.management. Ukažte svým zákazníkům, že právě Vy jste tím odborníkem v oblasti MANAGEMENT, kterého hledají!
Registrací domény .management získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .management!

Informace o doméně .management
Cena registrace 439 Kč  (531 Kč s DPH)
Jméno žadatele John Goodbye, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .MANAGEMENT nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .management jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén