Doména .link

REGISTRACE NOVÉ TLD

.link domény

www.
.link
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

LINK, tedy odkaz na příslušnou stránku na internetu, není třeba představovat. Doména .link je unikátní ve své jednoduchosti a díky globálnímu internetu je tento pojem velmi známý ve všech světových jazycích. Využijte toho ve svůj prospěch i Vy a vytvořte si unikátní doménu jako např. superzbozi.link, jmenoprijmeni.link, levnyinternet.link či seznam.link. Registrací domény .link získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem. Nalinkujte si cestu do podvědomí návštěvníků svého webu!
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .link!

Informace o doméně .link
Cena registrace 113 Kč  (137 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .LINK nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .link jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén