Doména .lighting

REGISTRACE NOVÉ TLD

.lighting domény

www.
.lighting
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Osvětlení (v angličtině lighting) nás provází každým dnem, ať již v práci, doma nebo třeba na cestách. Bez umělého světla bychom si svůj život už nedokázali představit. Ať už trávíte večer sledováním divadelního představení, čekáte na semaforu na zeleného panáčka, nebo zhasínáte lampičky a osvětlení po náročném dni v práci, lighting máme téměř na každém kroku. Doménové jméno LIGHTING je pro svůj jednoznačný význam ideální pro webové stránky zabývající se svítící technikou a s nimi spojené e-shopy, dekorace a dekoratéry interiérů i pro umělecké fotografy a fotografická studia, např. dekorace.lighting, sviticitechnika.lighting či fotografickepotreby.lighting. Ukažte doménou LIGHTING Vašim zákazníkům, že jsou na správném místě!
Registrací domény .lighting získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .lighting!

Informace o doméně .lighting
Cena registrace 436 Kč  (528 Kč s DPH)
Jméno žadatele John McCook, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .LIGHTING nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .lighting jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén