Doména .land

REGISTRACE NOVÉ TLD

.land domény

www.
.land
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz LAND (v češtině země) se používá především v souvislosti s realitním trhem. Nemovitosti jsou velmi poptávány, ať už se jedná o nový domov, novou adresu pro firmu nebo pozemek s obrovským potenciálem. Doménové jméno .land je ideální pro firmy a profesionály z realitní branže, kteří si zakládají na komunikaci, spolehlivost a službách zákazníkům v oblasti nákupu, prodeje nebo pronájmu, např. realitniagentura.land, pronajmy.land .Land je také vhodnou doménou pro toho, kdo v tomto oboru podniká, i pro zájemce o zemědělství a potraviny, např., farmarsketrhy.land nebo pestitelstvi.land. Ukažte Vašim zákazníkům, že na Vaší doméně LAND mohou být jako doma!
Registrací domény .land získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .land!

Informace o doméně .land
Cena registrace 692 Kč  (838 Kč s DPH)
Jméno žadatele Pine Moon, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .LAND nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .land jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén