Doména .kitchen

REGISTRACE NOVÉ TLD

.kitchen domény

www.
.kitchen
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Pokud jste majitel restaurace jakékoli kuchyně (v angličtině kitchen), jistě víte, jak tvrdá konkurence může být. Pojem kitchen může označovat kuchyni ve smyslu typických národních pokrmů i místnost, kde se pokrmy připravují a tepelně upravují. Doménové jméno KITCHEN je díky svému jasnému významu a dobré zapamatovatelnosti perfektní především pro firmy, které podnikají v oblasti gatronomie, receptů i řemelsných prací, např. nazevpodniku.kitchen, italian.kitchen, czech.kitchen. Doména .kitchen je také vhodná pro internetové diskuze, fóra a blogy, kde si mohou čtenáři vyměňovat tipy na podniky nebo nové recepty, např. praha.kitchen, recepty.kitchen. Pozvěte i Vy své zákazníky do své on-line KITCHEN!
Registrací domény .kitchen získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .kitchen!

Informace o doméně .kitchen
Cena registrace 967 Kč  (1170 Kč s DPH)
Jméno žadatele Just Goodbye, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .KITCHEN nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .kitchen jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén