Doména .international

REGISTRACE NOVÉ TLD

.international domény

www.
.international
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pojem mezinárodní (v angličtině international) můžeme používat v širokých souvislostech, od soutěží a sportovní utkání přes dopravu až po významné dny a svátky. Doménové jméno INTERNATIONAL je ideální pro společnosti a firmy, které jsou známé v celosvětovém měřítku nebo pro nadnárodní international koncerny s pobočkami po celém světě. Doména .international je také velmi vhodná pro neziskové a charitativní projekty, které jsou mezinárodního působení. Ukažte svým zákazníkům a návštěvníkům pomocí domény international, že jsou an správné adrese, např. nazevfimry.international či jmenoorganizace.international. Buďte světoví, buďte INTERNATIONAL!
Registrací domény .international získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .international!

Informace o doméně .international
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Wild Way, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .INTERNATIONAL nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .international jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén