Doména .house

REGISTRACE NOVÉ TLD

.house domény

www.
.house
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Dům (v angličtině house) pro mnoho lidí neznamená jen stavbu, ale především domov. Věděli jste, že více než 60% Američanů bydlí ve vlastních domech? V České republice bydlí ve vlastním house přes 40% obyvatel a tento trend se neustále zvyšuje, pomáhat jednotlivcům a rodinám najít cenově dostupný house je důležitější nyní více než kdy jindy. Doménové jméno HOUSE je pro svou jednoduchost a jasný význam ideální pro společnosti, které působí v oblasti realit, od realitních kanceláří po firmy, které staví tzv. domy na klíč, např. stavbynaklic.house, realitnikancelar.house, bydlenizamestem.house. Pomozte i Vy svým klientům, aby našli svůj HOUSE na té správné adrese!
Registrací domény .house získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .house!

Informace o doméně .house
Cena registrace 669 Kč  (810 Kč s DPH)
Jméno žadatele Sugar Park, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .HOUSE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .house jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén