Doména .hosting

REGISTRACE NOVÉ TLD

.hosting domény

www.
.hosting
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Pojem hosting je díky globálnímu rozšíření internetu známý po celém světě, častěji se setkáme s tvarem webhosting. Webhostingem se rozumí pronájem prostoru pro web na cizím serveru, a tak může mít mnoho lidí webové stránky, aniž by museli vlastnit svůj server. Doménové jméno HOSTING je přímo předurčeno pro firmy, které se pohybují v oblasti poskytování hostingových služeb, např. nazevfirmy.hosting, sluzby.hosting, webovestranky.hosting. Doména .hosting je také ideální pro webové stránky, které jsou zaměřené na informace v oboru hosting, např. poskytovatele.hosting, nejlevnejsi.hosting, kvalitni.hosting. Dejte s doménou HOSTING najevo svým zákazníkům, že jste v tomto oboru opravdu expert!
Registrací domény .hosting získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .hosting!

Informace o doméně .hosting
Cena registrace 5711 Kč  (6910 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .HOSTING nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .hosting jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén