Doména .holiday

REGISTRACE NOVÉ TLD

.holiday domény

www.
.holiday
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Pojem HOLIDAY pochází z angličtiny a do češtiny se může přeložit jako svátek (např. státní svátek), v množném čísle (holidays) označuje prázdniny nebo letní / zimní dovolenou. Cestování je globálně velmi oblíbené, příjmy z mezinárodního cestovního ruchu vzrostly ve Spojených státech mezi lety 2010 a 2011 o 3,8% (= cca 740 miliard €). Vzhledem ke svému významu je doménové jméno .holiday perfektní pro společnosti, které podnikají v oblasti cestování a cestovního ruchu obecně, např. nazevfirmy.holiday, chorvatsko.holiday, ubytovanivalpach.holiday, letnidestinace.holiday. Doména HOLIDAY je také vhodná pro on-line galerii sdílení fotografií a momentek z Vaší dovolené, např. italie2010.holiday, zajezddofrancie.holiday.
Registrací domény .holiday získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .holiday!

Informace o doméně .holiday
Cena registrace 969 Kč  (1173 Kč s DPH)
Jméno žadatele Goose Woods, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .HOLIDAY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .holiday jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén