Doména .holdings

REGISTRACE NOVÉ TLD

.holdings domény

www.
.holdings
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Anglický výraz holdings v češtině může označovat hospodářství, majetek i podniky. Pojem holdingová společnost, někdy také používán jako výraz pro mateřskou společnost, je nejčastěji užíván ve spojitosti se strukturou holdingu větších mezinárodních firem a koncernů. Doménové jméno HOLDINGS je pro svou univerzálnost ideální pro holdings společnosti, které podnikají v nejrůznějších oblastech a oborech a mají své pobočky po celém světě, např. nazevfirmy.holdings, znacka.holdings nebo predmetpodnikani.holdings. Ukažte svým klientům díky této doméně, že jsou správně na adrese Vaší HOLDINGS společnosti!
Registrací domény .holdings získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .holdings!

Informace o doméně .holdings
Cena registrace 969 Kč  (1172 Kč s DPH)
Jméno žadatele John Madison, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .HOLDINGS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .holdings jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén