Doména .hiphop

REGISTRACE NOVÉ TLD

.hiphop domény

www.
.hiphop
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Podle wikipedie hiphop označuje kulturu, která vznikla počátkem 70. let v New Yorku ve čtvrti Bronx. Kořeny životního stylu hiphop sahají až na ostrov Jamaica, odkud pochází většina prvních hiphoperů, včetně samotného „otce hip hopu“ DJ Kool Herc. Základním mottem hiphop jsou čtyři hesla: Peace, Love, Unity, Having Fun, tedy mír, láska, jednota a zábava. Doménové jméno HIPHOP je pro svoji nezaměnitelnost a jednoznačnost ideální pro firmy, které nabízí zboží spojené s hiphop kulturou, např. hadry.hiphop, kurzy.hiphop, dance.hiphop. Doména .hiphop je také ideální pro webové stránky, diskuze, fóra a blogy, které se tématice hiphopu věnují, např. jakzacit.hiphop, hudba.hiphop, zaklady.hiphop, triky.hiphop. Ukažte doménou HIPHOP všem příznivcům tohoto stylu, že jsou na správné adrese!
Registrací domény .hiphop získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .hiphop!

Informace o doméně .hiphop
Cena registrace 2700 Kč  (3267 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .HIPHOP nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .hiphop jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén