Doména .guru

REGISTRACE NOVÉ TLD

.guru domény

www.
.guru
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Jste v něčem opravdu GURU? Podle wikipedie “V západním světě se užití slova guru rozšířilo i na toho, kdo vyniká v nějakém oboru a má následovníky (např. management guru).”. Ukažte to celému světu a zaregistrujte si svoji novou doménu .guru. Získáte tak nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení, podle kterého Vás každý hned pozná. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem. Buďte GURU na své doméně .guru!
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .guru!

Informace o doméně .guru
Cena registrace 692 Kč  (838 Kč s DPH)
Jméno žadatele Pioneer Cypress, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .GURU nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .guru jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén