Doména .guide

REGISTRACE NOVÉ TLD

.guide domény

www.
.guide
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Služby průvodce (anglicky guide) využívá stále více lidí. Ať se jedná o průvodce v rámci cestování po cizích zemích a městech, nebo průvodce světem internetu, při nakupování či jiném dohledávání. Doménové jméno GUIDE je pro svůj jasný význam ideální volbou pro společnosti, které se pohybují v oblasti služeb, jako např. internet.guide, bali.guide nebo hardware.guide. Doména .guide je jako stvořená pro diskuzní fóra a blogy, které se činností guide zabývají a její uživatelé nmohou vzájemně sdílet zkušenosti a tipy, např. socialnisite.guide, programovani.guide či tablety.guide. Ukažte svým příznivcům, že právě Vy jste v dané oblasti ten pravý GUIDE!
Registrací domény .guide získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .guide!

Informace o doméně .guide
Cena registrace 666 Kč  (805 Kč s DPH)
Jméno žadatele Snow Moon, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .GUIDE nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .guide jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén