Doména .graphics

REGISTRACE NOVÉ TLD

.graphics domény

www.
.graphics
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Grafika (v angličtině graphics), loga i obrázky, nás provází na každodenní bázi. Ekonomika mnoha společností staví na grafické identitě, tedy na logu dané společnosti, ať se již jedná o nadnárodní koncerny (např. Apple, Microsoft) nebo o menší společnosti z nejrůznějších oblastí a odvětví. Doménové jméno GRAPHICS je ideální pro firmy, které se zabývají graphics - grafická studia, designéři, grafikové, ilustrátoři - nebo dodávají specializované příslušenství, jako např. grafické programy a softwary. Doména .graphics odliší právě tu Vaši společnost od ostatních v podobné oboru, např. nazevfirmy.graphics, jmenoprijmeni.graphics, studiopardubice.graphics. kažte doménou GRAPHICS svým zákazníkům, že jste profíci ve svém oboru!
Registrací domény .graphics získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .graphics!

Informace o doméně .graphics
Cena registrace 431 Kč  (521 Kč s DPH)
Jméno žadatele Over Madison, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .GRAPHICS nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .graphics jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén