Doména .gift

REGISTRACE NOVÉ TLD

.gift domény

www.
.gift
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.
Dárek (v anglicky gift) je pro mnohé z nás spojen s obdarováním milované blízké osoby. Dar, ať již hmotný či nehmotný, ale nemusí být vždy jen romantické povahy, ale může se jednat o výraz přátelství či solidarity. Doménové jméno GIFT
je pro svůj jednoznačný význam perfektní pro firmy, které se specializují na obdarovávání a mohou inzerovat své zboží na originálním webu, např. darkyprokazdeho.gift, best.gift, prozeny.gift. Doména .gift je také ideální pro webové stránky, které mohou sloužit jako zdroj inspirace, např. nejlepsidarky.gift, valentyn.gift, tipy.gift. Ukažte i Vy doménou GIFT svým zákazníkům, že jsou na té správné adrese!
Registrací domény .gift získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .gift!

Informace o doméně .gift
Cena registrace 457 Kč  (553 Kč s DPH)
Jméno žadatele Uniregistry, Corp.
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .GIFT nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .gift jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén