Doména .gallery

REGISTRACE NOVÉ TLD

.gallery domény

www.
.gallery
Registrace domén zajišťuje subreg.cz.

Do galerie (v angličtině gallery) se můžeme jít podívat na novou výstavu uměleckých děl nebo na klasická díla známých mistrů. Do internetové galerie se můžeme jít podívat na fotografie svých známých, rodiny a přátel. Doména GALLERY je ideální pro provozování webových stránek s fotografiemi, ať už svých, či svých výtvorů a výrobků, a využijí ji umělci, fotografové, grafici nebo jiné kreativní komunity, které mohou sdílet své výtvory na jednom místě, jako např. foto.gallery, jmenoprijmeni.gallery nebo obrazky.gallery. Doménové jméno .gallery je díky svému jasnému významu také vhodné pro provozovatele nejrůznějších muzeií a galerií, např. prumyslovemuzeum.gallery či muzeumzlin.gallery. Vystavte si své fotografie i Vy ve své nové GALLERY!
Registrací domény .gallery získáte nový a jedinečný název pro svou osobu, podnikání nebo sdružení. Ten, kdo si první doménu zaregistruje, stane se jejím vlastníkem.
Neváhejte a zaregistrujte si svoji novou doménu .gallery!

Informace o doméně .gallery
Cena registrace 462 Kč  (559 Kč s DPH)
Jméno žadatele Sugar House, LLC (Donuts)
Stav Doména delegována a funkční
Dostupnost Veřejná doména
Komunitní doména Ne
GEO doména Ne

Doména .GALLERY nemá žádné omezení a může si ji zaregistrovat jakákoliv osoba nebo firma.

Některá doménová jména mohou být trvale nebo dočasně rezervovaná nebo omezená registrem (např. prémiové domény, domény určené k provozu registru) nebo v souladu s požadavky ICANN (vyhrazené názvy pro ICANN, Mezinárodní olympijský výbor, Mezinárodní červený kříž, mezivládní organizace, aj.).

Vytvoření nových domén v roce 2012 schválila neziskové organizace ICANN. Tato společnost se stará o přidělování a správu doménových jmen. Kromě domény .gallery jsou či budou k dispozici další nové doménové koncovky.

UPOZORNĚNÍ:
Předregistrace domény je zcela nezávazná a zdarma. Pokud je možné doménu registrovat, je Registrace zajištěna prostřednictvím projektu www.subreg.cz, včetně podmínek a cen. Veškeré informace o nových doménových koncovkách na stránkách novekoncovky.cz jsou informativního charakteru. Více info....

Rychlá navigace Kategorie domén